2012-09-14 d.

2012_09_14_eismas2012 m. rugsėjo 14 d. pradinukai mokėsi saugaus elgesio gatvėse ir keliuose taisyklių.

Mokiniai visą dieną aiškinosi kaip ir kur teisingai pereiti gatvę, kur saugu žaisti, kokie kelio ženklai svarbūs pėstiesiems ir dviratininkams, prisiminė kultūringo ir saugaus elgesio reikalavimus keleiviams, saugos diržų reikšmę. O kad teorinės žinios liktų ilgam - išbandė savo žinias praktiškai. Žygiavo miestu, kirto gatves perėjose ir sankryžose, išsiaiškino kurie miesto parko takai skirti pėstiesiems, o kurie dviratininkams.
Didžiausias dėmesys buvo skirtas pirmokams, kurių žinios nėra tvirtos, o ir įgūdžiai silpni. Jie mokėsi net keletą dienų.

Įgiję teorinių žinių, pavaikščioję gatvėmis, savo jėgas išbandė rugsėjo 19 d. specialiai jiems surengtoje viktorinoje ir net dviratininkų varžybose, kurias organizavo mokytojos Diana Kraujalienė ir Džiuginta Kažukauskaitė. Šią akciją inicijavo Utenos regiono keliai ir įsteigė prizus. Viktorinos dalyviai gavo dovanų atšvaitus. Visi lenktynių dviratininkai buvo apdovanoti ryškiaspalvėmis liemenėmis, o estafetės nugalėtojams Utenos regiono kelių atstovė Sandra Dindaitė įteikė šalmus.

Dėkojame pirmokų tėveliams, kurie suteikė vaikams galimybę pasimokyti, pasivaržyti, linksmai ir įdomiai praleisti laiką ir į mokyklą atvežė dviračius.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt