„Festivals among European society and traditions"

2019-09-16 d.

Mūsų mokykla rugsėjo mėn. pradėjo įgyvendinti ES finansuojamą projektą Europos šventės ir tradicijos". Projektas truks du metus, jo dalyviai 10–14 metų mokiniai, mokyklos mokytojai, tėvai ir vietos bendruomenė. Projektą koordinuoja IT mokytoja Jolita Kraujalienė ir anglų k. mokytoja Jolanta Gasiūnienė.

Festivals among European society and traditions" projekto tikslas - tolerancijos ir pagarbos, skirtingoms kultūroms ir tradicijoms, ugdymas.

Projekto vykdymo metu yra planuojama, kad

• Dalyviai sudarys savo nacionalinių patiekalų elektroninę knygą ir surengs vakaronę, skirtą mokyklos bendruomenei, įskaitant patiekalus iš partnerių šalių;
  • Dalyviai pristatys nacionalines dainas ir šokius, tautinius kostiumus ir tradicines šventes, rengs rankdarbių parodą;
  • Dalyviai žais tradicinius liaudies žaidimus, rengs internetinius žaidimus ir viktorinas šalių partnerių vaikams;
  • Bus parengtas internetinis projekto informacinis biuletenis ir brošiūros.

Sužinoję apie kitas tautas, pasidaliję savo krašto liaudies tradicijomis, susipažinę su istorija, išmokę kažko naujo, mokiniai ugdysis pagarbų ir platų požiūrį į kitokią pasaulėžiūrą bei tobulins anglų k. ir skaitmeninius įgūdžius.

Projekto koordinatorės J. Kraujalienė ir J. Gasiūnienė

Monday the 25th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt