Pirmojo ERASMUS+ projekto partnerių susitikimo Turkijoje įspūdžiai

2019-11-26 d.

Lapkričio 9-16 dienomis vyko pirmasis projekto šalių partnerių susitikimas Nevsehir mieste, Turkijoje, kuriame dalyvavo mokyklos projekto koordinatorės IT mokytoja Jolita Kraujalienė ir anglų k. mokytoja Jolanta Gasiūnienė. Susitikimo metu buvo aptartas projekto veiklų planas, pasiskirstyta darbais ir atsakomybėmis, išrinktas projekto logotipas, diskutuota apie švietimo sistemų skirtumus bei aplankytos mokyklos, žymios vietovės, muziejai ir ragauti nacionaliniai patiekalai, stebėti nacionaliniai šokiai. Projekto partnerių grupė taip pat aplankė miesto merą, buvo pakviesta pas nacionalinio švietimo direktorių. Dalyvaudama susitikimuose, projekto partnerių grupė susipažino su valstybinėmis ir privačiomis ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo lavinimo ugdymo įstaigomis, jų darbo ypatumais, ugdomąja veikla bei aplinka, bendravo su mokytojais, stebėjo vaikų pasirodymus.

Vykdydami projektą, mes tikimės, kad sužinoję apie kitas tautas, pasidaliję savo krašto liaudies tradicijomis, susipažinę su istorija, išmokę kažko naujo, mokiniai bei mokytojai ugdysis pagarbų ir platų požiūrį į kitokią pasaulėžiūrą bei patobulins anglų kalbos įgūdžius.

Projekto koordinatorė
IT mokytoja Jolita Kraujalienė

Monday the 25th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt