Šių metų kovo 8 - 13 d. Kipre įvyko septintasis Comenius projekto partnerių susirinkimas

2013-03-22 d.

Polemidijos pradinės mokyklos bendruomenė svetingai sutiko svečius ir supažindino su savo mokykla. Mokiniai paruošė koncertą, o jų tėveliai vaišino svečius savo tradiciniais patiekalais. Susirinkime partneriai demonstravo sukurtus DVD filmus apie Europos nacionalinius parkus. Kipro komanda sukūrė ir pristatė Europos gamtinių objektų leidinį, o Sardinijos mokytojai pateikė daugiakalbinio žodyno apie gamtą elektroninį variantą. Šeimininkai supažindino partnerius su savo šalies istorija, gamta ir tradicijomis. Comenius partneriai lankėsi Limassol pilyje, edukaciniame muziejuje, Curium senovės teatre ir Kipro aplinkos tyrimų centre.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt