Utenos švietimo centras tęsia iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „KŪRYBIŠKUMO ERDVĖ“

2020-01-15 d.

Projekto tikslas - mažinti socialinę atskirtį skatinant Utenos miesto bendruomenės įsitraukimą per savanorystę į projekto sociokultūrines paslaugas, ugdančias socialinę atskirtį patiriančių šeimų vaikų ir jaunimo kūrybiškumą. Taigi, priemonėmis aprūpinti trys vaikų užimtumo klubai: Interaktyvusis, Perkusininkų ir Kūrybiškumo.

2020 m. sausio mėnesį mūsų mokyklos 6 klasės mokiniai dalyvavo netradicinėse pamokose, kurios vyko netradicinėje aplinkoje. Šeštokai kūrybiškai ir smagiai leido laiką susipažindami su būgnų garsais ir kitais instrumentais, taip pat išbandė drono valdymą bei galėjo pasigaminti kūrybiškas dėžutes naudojant specialias dailės technikas.

Klasės vadovė Džiuginta Kažukauskaitė

Monday the 25th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt