Kūrybinių dirbtuvių veiklos akimirkos

2013-04-05 d.

Kovo 22d. mokytojų ir mokinių seimo iniciatyva vaikai buvo pakviesti į netradicines pamokas - „Kūrybines dirbtuves". Kartu kūrė penktokai, šeštokai, septintokai ir aštuntokai. Pagal savo pomėgius vaikai būrėsi į kirpyklą „Iki ir po", kiti tapo kosmetologais, stiliaus tyrinėtojais dizaineriais, panoro savo jėgas išbandyti karate bei plaukimo treniruotėse. Jaunieji meistreliai plušėjo mokyklos dirbtuvėse. Kartu dirbdami vaikai mokėsi socialinių įgūdžių, aptarė, kaip galima gyventi sveikai, rasti sau įdomios veiklos. Aštuntokai išvyko į A.Šapokos gimnaziją, kur stebėjo pamokas, dalyvavo gimnazistų veikloje.

Mokiniai džiaugėsi, kad veikla buvo kitokia- įdomi, netradicinė. Vaikai turėjo galimybę aplankyti kitas mokymo įstaigas, susipažinti su naujais mokytojais, lektoriais, treneriais. Kūrybinės dirbtuvės Utenos kolegijoje, Utenos A.Šapokos gimnazijoje, Karate ir plaukimo treniruotės bei veikla mokykloje neprailgo.

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt