Nuotolinė integruota IT ir technologijų veikla

2021-03-09 d.

Kovo 4 dieną vyko nuotolinė integruota IT ir technologijų veikla „Sveikas, pavasari", prie kurios vėliau prisijungė ir NVŠ „Išmanieji tyrinėtojai 2" ir „Pažink save iš naujo" mokiniai. Veiklos metu mokiniai pagilino žinias apie pavasario šventes ir jų tradicijas, internetinių įrankių pagalba atliko komandines užduotis su grafine ir tekstine informacija, įsivertino savo žinias ir aptarė darbo rezultatus. Kadangi kovo 4 – oji – Šv. Kazimiero, Lietuvos globėjo, diena, vienoje iš užduočių, mokiniai turėjo sudėlioti Kaziuko mugės simbolį, verbą, iš atskirų paveikslėlių, pasirinkę jų temą.

Veiklą organizavo mokytojai J.Kraujalienė, R. Steiblienė ir K. Paulėnas

Thursday the 5th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt