Mokymuose “Pozityvi tėvystė” dalyvavusių mokinių tėvelių atsiliepimai

2013-04-05 d.

Patiko šiltas ir nuoširdus grupės narių bendravimas, patarimai, apgalvotai išdėstytos temos, situacijų analizavimas, sugalvotos užduotys ir ieškojimas bendrai sprendimo būdų.

Mokymuose išmoko:
• daugiau išklausyti kitų, analizuoti, diskutuoti;
• vertinti,pažinti,išgirsti;
• suprato,kad būti gerais tėvais, tai ne tik būti tokiais tiesiogine žodžio prasme, bet ir sugebėti duoti nurodymus, nustatyti ribas, spręsti konfliktus;
• kaip spręsti konfliktus;
• bendraujant reikia pasakyti ką jauti, išklausyti.
Pasinaudoję žiniomis tėvai namuose išsako savo vaikams kaip jaučiasi, stengiasi atrasti už ką vaiką pagirti iri taikyti besąlygiškus jausmų išreiškimo metodus; kalbėti ramesniu , tylesniu balsu – nebešaukti ir taikyti „minutėlės pertraukėlę"; išklauso ką kalba vaikai ir neskuba vertinti, išsakyti savo nuomonės, „nebevaidina", kad viską žino; bando kalbėtis.

Parengė soc. pedagogė Rasa Maniušienė

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt