website

Naujienos

Gegužės 6 d. A. Šapokos gimnazijos stadione vyko rajoninės lengvosios atletikos keturkovės varžybos.

Spausdinti
2013-05-10 d.

Puikiai pasirodė berniukų komanda: Mindaugas Vijeikis, Eimantas Šuminas, Karolis Ubeika, Kasparas Ubeika ir Danielius Čekas, kurie iškovojo I vietą ir teisę atstovauti rajoną Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės varžybose.

Mergaičių komanda: Monika Ubeikaitė, Deimantė Bubulytė, Kotryna Samochvalovaitė, Jurgita Jazbutytė ir Roberta Poškaitė, šiose varžybose iškovojo III vietą.

Asmeniškai pagal surinktų taškų skaičių III vietas laimėjo Monika Ubeikaitė ir Kasparas Ubeika.

Joomla 3.0 templates
Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt