Gegužės 10 d. 5a klasė vyko į ekskursiją į Trakus

2013-05-14 d.

„Šokolado sostinėje“ įmonės savininkas Algimantas Jablonkas papasakojo apie šokolado gamybos procesą, parodė kaip yra gaminami šokoladiniai saldainiai. Mokiniai paragavo įvairių šokolado rūšių bei patys pabandė gaminti saldainius, kuriuos kaip atminimo dovanėles parsivežė namo. Kiekvienas dalyvis gavo diplomą, patvirtinantį dalyvavimą.

Takų pilyje mokiniams vyko edukacinė pamoka "Viduramžių karyba". Jie sužinojo kokius ginklus naudojo lietuvių kariai viduriniaisiais amžiais, kokius dar ginklus naudojo kariai mūšiuose, kokius šarvus bei skydus naudojo gynybai. Mokiniai taip pat turėjo galimybę pasimatuoti šarvus, skydus, paliesti kalavijus.
Ši išvyka neabejotinai paliko daug neišdildomų įspūdžių ir suartino mokinius bei išmokė bendradarbiauti.

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt