website

Naujienos

Gegužės 9 d. mūsų mokykloje buvo minima Europos Sąjungos diena

Spausdinti
2013-05-15 d.

Mokiniai pagamino ir apipavidalino linksmus Europos šalių gyventojus, apsirengusius tautiniais drabužiais. Aštuntokai išbandė savo žinias tradicinėje Europos viktorinoje. Konkurso nugalėtojais tapo 8a klasės mokinys Mantas Andrašius (I vieta), 8b mokiniai Gabija Ševcovaitė ( II vieta) ir Benas Platkevičius (III vieta).

Mokykloje vyko apklausa, kurioje mokiniai rinko lankomiausias ir populiariausias Europos Sąjungos šalis. Apklausa parodė, kad mūsų mokiniai dažniausiai lankosi Latvijoje, o Italija buvo pripažinta svajonių šalimi.

5-6 klasių mokiniai dalyvavo Skype konferencijoje surengtoje kartu su Comenius partnerių mokyklomis iš Italijos. Geografijos pamokose 6-8 klasių mokiniai susipažino su pagrindiniais ES vystymosi etapais, pristatė savo surinktą medžiagą, dalyvavo konkurse „Ar žinai ES kalbas?“. 5-8 klasių mokiniai Utenos Krašuonos progimnazijos iniciatyva buvo pakviesti dalyvauti piešinių konkurse „Pažinkime Europą“. Per dailės pamoką vaikai kūrė, domėjosi Europos Sąjungos šalių istorija, geografija, architektūra. Mokiniai nepamiršo savo šalies tradicijų, todėl mielai rinkosi temą „Mes - europiečiai“. Įdomiausius darbus mokykloje sukūrė 5a klasės mokinės Ema Verbickaitė ir Ieva Grašytė (I vieta), 8b klasės mokinės Brigita Miliūtė ir Aleksandra Pakalnytė (II vieta), 8b klasės mokinė Justė Mickūnaitė (III vieta).

Visą savaitę mokyklos Comenius kampelyje veikė paroda, kurioje mokiniai ir mokyklos svečiai galėjo sužinoti apie Comenius partnerių šalis, susipažinti su projekto vykdymo metu pagamintais produktais ir partnerių dovanomis mūsų mokyklai.

Joomla 3.0 templates
Sunday the 12th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt