Gegužės 10 d. vyko rajoninės "Šviesoforo" varžybos.

2013-05-20 d.

Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos komanda, kurią sudarė 4 mokiniai (Ingas Žvinys - 1 klasė, Tomas Babelis - 2 klasė, Donatas Loginovas - 3 klasė ir Vilius Pakalnis - 4 klasė) iškovojo II vietą ir teisę dalyvauti regioninėse varžybose.

Gegužės 17 d. regioninėse varžybose laukė nauji komandos išbandymai. Čia reikėjo pademonstruoti savo žinias ir teoriškai ir praktiškai. Kapitonų varžytuvėse ketvirtokas Vilius Pakalnis pelnė taškų maksimumą, puikia jam sekėsi ir pereinant sankryžą bei nereguliuojamą perėją. Komanda jėgas išbandė ir video užduotyje, viktorinoje, kelių maketuose bei kelio ženkluose.
Rezultatai buvo labai geri ir komanda regioninėse "Šviesoforo" varžybose pelnė garbingą III vietą. Vaikai ir mokytoja Diana Kraujalienė buvo pamaloninti dovanėlėmis, diplomais ir puikia Taure.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt