Pamoka su mobiliomis išmaniosiomis technologijomis

2013-05-20 d.

Kai už lango toks puikus oras, nusikaltimas būtų tuo nepasinaudoti ir klasės aplinkos nepakeisti į neribotas ir nenuspėjamas mokymosi erdves gamtoje. Ko reikia?! Tik tinkamos mokymo priemonės ir įdomios užduoties. Taigi 7b klasės mokiniai su IT mokytoja Jolita Kraujaliene, mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme patarėja, taip ir padarė. Susirinkę savo mobiliuosius įrenginius: planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus, matematikos mokėsi kieme.

Pagrindinis pamokos tikslas buvo įtvirtinti žinias, gautas mokantis geometrines figūras ir jų savybes. Todėl mokiniai gavo individualius užduočių lapus, kuriuos reikėjo užpildyti ieškant nurodytų objektų aplinkoje, juos aprašant ir fotografuojant. Vėliau nuotraukas pateikiant mokytojai elektroniniuose sąsiuviniuose, kuriuos šiais mokslo metais septintokai pradėjo naudoti pamokose. Nors darbo buvo nemažai ir vertinama buvo viskas: ne tik galutinis rezultatas, bet ir darbas pamokos metu, mokinių bendradarbiavimas, tikslumas, žinios. Bet mokiniai buvo patenkinti kitokia pamoka, dirbo išsijuosę, buvo geros nuotaikos, o grįžę į kabinetą mokytojai tarė didelį ačiū.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt