Mokytojų diena.

2013-10-13 d.

Kiekvienais metais ji, nuspalvinta rudens spalvų ir gėlių žiedais, atkeliauja į visų širdis. Padėkojame mokytojams už rūpestingumą, meilę, linkime kantrybės ir išvermės, dovanojame jiems šypsenas ir puokštes gėlių. O kartais stengiamės pradžiuginti kažkuo netikėtu.

Šiais metais mokytojus džiugino ne tik gėlės. Vyriausi mokyklos mokiniai, štuntokai, tapo pradinių klasių mokytojais ir išbandė savo jėgas pravesdami dailės ir technologijų pamoką jaunesniems 1-4 klasių mokinukams. Kitų klasių mokiniai džiugino mokytojus dainomis, balionų puokštėmis su palinkėjimais, netikėto dydžio atvirukais, plakatais ir palinkėjimais.
Dėkojame visiems mokiniams ir jų tėveliams, prisidėjusiems prie staigmenų rengimo, ir linkime, kad glaudus mokinių ir mokytojų ryšys, juos jungiančios šypsenos ir savitarpio supratimas neblėstų visus metus.

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt