Aštuntų klasių mokiniai dalyvavo VšĮ „Versli Lietuva“ organizuotame renginyje „Verslas veža“

2013-11-18 d.

Renginio metu vyko paskaita, kurioje „Versli Lietuva“ atstovė I. Smalinskienė skatino jaunuolius siekti savo svajonių kitaip-nebijoti imtis kūrybinių, netradicinių veiksmų.

Taip pat su jaunimu bendravo ne tik verslo, tačiau ir pramogų pasaulio atstovai: ilgametę patirtį turintis prodiuseris ir renginių organizatorius L. Lučiūnas, UAB „Gaumina“ direktorius D. Bagdžiūnas atskleidė sėkmingo verslo pradžios formulę ir akcentavo kūrybiškumo svarbą, Lietuvoje kukurūzų labirinto sumanytojas ir kūrėjas S. Kaminskas papasakojo apie tikėjimo ir pasitikėjimo savimi galią. Dirbdami grupėse mokiniai atliko kūrybinę užduotį. Savo sėkmės istoriją pasakojo L. Adomaitis, mokiniai klausėsi jo gyvo garso koncerto.

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt