website

Naujienos

Protų mūšis: „AIDS: geriau žinoti“

Spausdinti
2013-12-02 d.

Lapkričio 29 dieną mokykloje, minint Pasaulinę AIDS dieną, vyko viktorina - proto mūšis „AIDS: geriau žinoti“.  Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras šia viktorina – proto mūšiu, siekė paskatinti dalyvius giliau pasidomėti apie ŽIV ir AIDS bei sustiprinti mokinių budrumą.

 

 

 Viktorinoje – proto mūšyje „AIDS: geriau žinoti“ dalyvavo 8 klasių mokiniai. Klasėse buvo išrinktos komandos ir sirgaliai.  Komandos turėjo susigalvoti pavadinimus ir išsirinkti savo kapitonus. Komandos kapitonai buvo atsakingi, kad ant lapelio, kuriame bus užrašomas atsakymas, būtų užrašytas komandos pavadinimas ir klausymo numeris. Ant kiekvieno stalo komandos turėjo užsirašyti pavadinimus ir jų buvo labai įvairių: „Karameliniai popkornai“, „Žuvies piršteliai“, „Žalieji“, „Meškiukai“, „Tikiširimūra“. Viktoriną socialinė  pedagogė R. Maniušienė pradėjo nuo pristatymo kokia proga vyks šis žaidimas, papasakojo, kada ir kaip pradėta minėti ši diena. Mokyklos sveikatos priežiūros specialistė L. Buičenkienė  pateikė mokiniams klausymus (jų buvo 16), o tikybos mokytoja sumavo rezultatus.  Mokiniai turėjo pademonstruoti  žinias apie ŽIV ir AIDS, gebėjimus kritiškai mąstyti ir dirbti komandoje.

 Viktorina – proto mūšis mokiniams suteikė galimybę patikrinti savo žinias, patirti džiaugsmingų emocijų. Visi žaidimo dalyviai buvo apdovanoti Visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanėlėmis.

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė.

Joomla 3.0 templates
Friday the 25th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt