website

Naujienos

Mokykloje antrus metus iš eilės vyko renginys „Visiems reikia namų“ skirtas Gyvūnų globos dienai

Spausdinti
2013-12-10 d.

Šiame renginyje dalyvavo ne tik mūsų mokyklos mokiniai, bet  ir progimnazijos Antalgės skyriaus pradinukai,  mokyklos - darželio „Eglutė“ ketvirtokai, Utenos vaikų lopšelio - darželio „Voveraitė“ priešmokyklinukai. Į svečius atvyko veterinarijos gydytojas Audrius Kymantas, kuris vaikams papasakojo apie savo profesiją,  apie gyvūnus, jų gyvenimą, priežiūrą. 

Vėliau vyko darbas klasėse. Vaikai iš modelino lipdė įvairiausius gyvūnus, paskui jais papuošė mokyklą. Tačiau prieš tai mokiniai visą savaitę piešė piešinius, rašė rašinėlius, eilėraščius, nešė maistą beglobiams gyvūnams. Surinktos mokinių vaišės nukeliavo į gyvūnų globos namus. O renginį vainikavo Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino skirtos dovanos vaikams už savo kūrybą apie gyvūnus, už kūrybiškai nulipdytus darbus.  Renginio organizatorė pradinių klasių mokytoja Sigita Černiauskienė džiaugėsi, kad vaikų širdys atviros meilei, gėriui.

 

Joomla 3.0 templates
Sunday the 12th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt