Gerumo akcija vaikams

2013-12-30 d.

Mes negalime laiko nei sustabdyti, nei sulėtinti, tačiau nuspalvinti jį savo  gerais darbais, pagalba artimui – mes galime.

Artėjant šventėms  gruodžio 16 dieną mokykloje vyko  Gerumo akcija  vaikams. Šį renginį organizavo mokinių seimas kartu su vadove D. Usevičiene ir mokyklos vaikų grupė prieš smurtą „Gerumo kibirkštėlė“ su vadove R. Maniušiene. Šiuo  renginiu buvo siekiama suburti vaikus bendram tikslui ir skatinti skleisti gėrį kitiems. Šventine nuotaika alsuojančioje salėje tvyrojo linksma  nuotaika, vaikai džiaugėsi  Kalėdine  pasaka ir dovanėlėmis, kurias  paruošė mokyklos mokiniai. Džiaugiamės galėdami susiburti gerų tikslų vedini. Juk gera daryti gera...

Visiems šilumos apsnigtą žiemą, tikėjimo, sulaukus Šv. Kalėdų ir pasisekimo Naujaisiais 2014 metais!

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt