website

Naujienos

Vasario 12 d. mokykloje vyko šachmatų varžybos, skirtos vasario 16-ajai paminėti

Spausdinti
2014-02-13 d.

Visi norintys rungėsi dvejose grupėse: 1-4 kl. ir 5-8 kl. Jauniausiųjų - pradinukų grupėje dalyvavo 9 žaidėjai. Geriausiai sekėsi trečiokui Tomui Babeliui, kuris laimėjo visas partijas ir užtikrintai užėmė I vietą. Antras liko atkakliai kovojęs pirmokas Mykolas Barzda. Pagirtinai žaidė ir ketvirtokė Goda Maslauskaitė, užėmusi III vietą.

Vyresniųjų grupėje dalyvavo 11 žaidėjų, nepralenkiamas buvo 7a kl. mokinys Amandas Slabšys. Antrąją vietą užėmė 8b kl. mokinys Gustas Juozelskis ir trečiąją vietą - 7a kl.mokinys Karolis Kraujelis. Varžyboms teisėjavo Utenos jaunimo mokyklos šachmatų būrelio vadovas Saulius Rackevičius, prizus skyrė Utenos jaunimo mokykla. Abiejų turnyrų prizininkai gavo diplomus, saldžiųjų prizų ir įgijo teisę 2 savaites nemokamai lankyti šachmatų būrelį.

Joomla 3.0 templates
Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt