Šv. Valentino diena mokykloje

2014-02-16 d.

Vasario 14-oji – šv. Valentino diena. Ši diena pilna šilumos ir meilės. Valentino šventė nebuvo pamiršta ir mūsų mokykloje. Šios dienos pagrindiniu šventiniu akcentu buvo raudona spalva aprangoje. Ryte visi įeinantys į mokyklą gavo mažas širdeles su numeriu: vaikinai - mėlynas, merginos – raudonas.

Širdelės - dalis žaidimo, kuris vyko pertraukų metu. Kiekvienas, gavęs širdelę su skaičiumi, turėjo rasti kitą žmogų su tokiu pačiu numeriu ant širdelės ir visą dieną su juo bendrauti. Visi susiradę savo porą po keturių pamokų rinkosi į salę kur reikėjo atlikti tam tikras užduotis – žaidimus, o pabaigoje žaidimų pagrindinės poros buvo maloniai nustebintos staigmenomis – joms įteiktos šokoladinės širdelės.

Taip pat mokykloje buvo išrinktos pačios raudoniausios, ryškiausios klasės – jomis tapo 5b, 5a, 7a, 8b klasės. Pertraukų metu netrūko skambių muzikos akordų, o kadangi visur figūravo ryškiai raudona spalva ir netrūko šypsenų, tai matyt visi tikrai yra įsimylėję artimus žmones ir širdyse ne sutema. Linkime visiems  nestokoti gerų nuotaikų.

Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt