Kovo 10 dieną pradinių klasių mokiniai mokyklos salėje susirinko paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos

2014-03-14 d.

Šiai  šventei kiekviena klasė paruošė po dainą, eilėraštį ir liaudišką šokį. Mažos vaikų širdelės  prabilo gražiausiais žodžiais ir jausmais Lietuvai.

Renginį pradėjo drąsiai žygiuojantys pirmokai daina „Mes Lietuvos kareivėliai“. Antrokai savo šokiu visiems papasakojo istoriją apie žvirblį nabagėlį. Trečiokai aukštaitiška tarme užtraukta daina visiems priminė, kad gyvename  kalvotoje aukštaitijoje. O kiek gražių liaudiškų šokių   parodė ketvirtos klasės mokiniai pašokę visą lietuvių liaudies šokių pynę. Kad primintų mūsų vėliavos spalvas mokiniai į renginį atėjo pasipuošę geltona, žalia ir raudona spalvomis ir pasigaminę trispalvius akinius. Svarbios datos paminėjimas suteikė progą pasidžiaugti vieniems kitais ir priminė kaip smagu ir svarbu būti visiems drauge.

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt