Matematinės varžytuvės ketvirtokams

2014-03-19 d.

Šiandien vyko matematinės varžytuvės, kuriose varžėsi 4 klasės mokiniai ir demonstravo savo sumanumą, kūrybiškumą, tikslumą, greitį ir bendradarbiavimo įgūdžius, spręsdami įvairias matematines užduotis.

Iš pradžių reikėjo išsiskirstyti į komandas ir išsirinkti kapitonus, kurie grupėms išrinko pirmąją užduotį. Suskaičiavę ir spalvotai pavaizdavę rezultatus, mokiniai ruošėsi sekančiai užduočiai, kur reikėjo pasukti galveles ir padirbėti su plokštumos ir erdvinėmis figūromis. Susitvarkę ir su šiomis užduotimis, ketvirtokai sprendė kryžiažodžius ir dėliojo matematinius loto. Kaip ir dera, už tokį triūsą visi gavo padėkas. O šaunią pamoką organizavo ir vedė matematikos mokytojos Rima Semėnienė ir Jolita Kraujalienė, joms talkino 7b klasės mokiniai Grasilda Mintaučkytė ir Kotryna Raslanaitė, Deividas Simonavičius ir Gajus Zabulis.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt