website

Naujienos

Knygų mainų diena mokyklos bibliotekoje kovo 26 d.

Spausdinti
2014-03-28 d.

Renginio tikslas - paskatinti mokinius nepamiršti knygų, vėl iš naujo atrasti skaitymo malonumą, mokytis bendrauti, dalintis ne tik knygomis, bet ir mintimis, įspūdžiais.

Šią dieną mokiniai per pertraukas bibliotekoje  galėjo pasitikrinti žinias apie kalbą, knygas, atsakinėdami ar pildydami anketas. Evaldui  Kairiui iš 7a geriausiai sekėsi atsakyti į  klausimus apie kalbą, knygnešius. Austina Tarvydaitė iš 5a pasirodė esanti puiki lietuvių autorių knygų žinovė. Džiaugiamės ir dėkojame  matematikos mokytojai Rimai Semėnienei, tikybos mokytojai Vidai Šlepikienei, anglų kalbos mokytojai Džiugintai Kažukauskaitei už padovanotas knygas, palaikymą. Labai dėkojame  jaunųjų bibliotekininkų būrelio nariams už pagalbą ir dalyvavimą. Jūsų užpildytose anketose, radome mums visiems svarbų priminimą, kad skaitymas - malonumas ir atgaiva sielai, pažinimo ir kūrybos džiaugsmas. Gera knyga – viena didžiausių gyvenimo brangenybių. Skaitykime, bendraukime, tobulėkime! 

Joomla 3.0 templates
Monday the 25th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt