website

Naujienos

Projektas „Kuriame sveikatingumo knygą“

Spausdinti
2014-04-06 d.

Mūsų mokyklos šeštokai, septintokai ir aštuntokai dalyvavo projekte, skirtame Pasaulinei Žemės dienai, kurią organizavo Utenos A. Šapokos gimnazijos jaunieji biologai. Mokiniai susidūrė su nelengvu iššūkiu - kūrė erdvinę „Sveikatingumo knygą". Puikiais jų darbeliais, vaikų kūrybiškumu džiaugėsi dailės mokytoja Daina Usevičienė. Daugiau kaip 40 mokinių darbų buvo eksponuojami gimnazijos parodų salėje. Dabar parodėlę gali pamatyti ir mūsų mokyklos bendruomenė.

 

Kūrybingiausi projekto dalyviai:


6a klasė
Augustina Barzdaitė, Paulina Bumblytė, Ieva Grašytė, Kotryna Kraujalytė, Eglė Lukšytė, Rugilė Meškuotytė, Karolina Vanagaitė, Ema Verbickaitė, Aistė Vitaitė.
6b klasė
Kazimieras Kaušyla, Ieva Kazickaitė, Tilija Kazickaitė, Guoda Leiputė, Monika Mickūnaitė, Iveta Pinkevičiūtė, Deimantas Pumputis.
7a klasė
Rugilė Juozelskytė, Reda Juškevičiūtė, Karolis Kraujelis, Ramunė Musteikytė. 
8a klasė
Danielius Čakas, Saulė Gaidelytė, Steponas Katinas, Agnė Markūnaitė, Liepa Petkūnaitė, Emilija Talutytė.
8b klasė
Ieva Bilaišytė, Orinta Jauniškytė, Raminta Jauniškytė, Gustas Juozelskis, Agnė Karklaitė, Ieva Motiejūnaitė, Malvina Rauktytė, Vaiva Budrytė, Tomas Rinkevičius, Domas Stražinskas, Erikas Tuskenis.
8c klasė
Kotryna Samachvalovaitė, Gintarė Vijeikytė, Eimantė Zenkovaitė.

Joomla 3.0 templates
Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt