Švyturėlio šventė

2014-04-08 d.

Pavasario keliu saulėtu  į Rapolo Šaltenio progimnaziją sudundėjo Utenos rajono pirmokėliai. Juos sukvietė „Švyturėlio“ šventė ir mokytojos Diana Kraujalienė ir Eugenija Chvedzevičienė, kad vėl išbandytų jėgas rungtyse, pasitikrintų savo žinias apie saugų elgesį gatvėje, gamtoje, namuose. Šventėje dalyvavo mokyklų - darželių „Eglutė“ ir „Varpelis“, Vyturių, Krašuonos ir Rapolo Šaltenio progimnazijų, Žiburio ir Aukštakalnio pradinių mokyklų bei Vyžuonų pagrindinės mokyklos komandos. Juos atlydėjo komandas parengusios mokytojos.

Visos komandos aktyviai dalyvavusios visose rungtyse, atlikusios vedančiųjų Elmin, Rimantės ir Gabijos užduotis, buvo apdovanotos diplomais ir prisiminimo dovanėlėmis.
Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt