Mokykloje vyko 5-8 klasių rajoninė dailės olimpiada „Pasaulio medžio interpretacija“

2014-04-28 d.
 Savo mokyklas atstovavo: Utenos Krašuonos progimnazijos, Vyturių progimnazijos, Aukštakalnio progimnazijos, Daugailių progimnazijos ir Užpalių progimnazijos mokiniai. Šiais metais mūsų mokykla į olimpiadą delegavo šeštokes Emą Verbickaitę ir Karoliną Vanagaitę.

Olimpiados dalyvius pasveikino mokyklos šokių kolektyvas "Erdvė" (vadovė Elena Pauliukevičiūtė). Dailės mokytoja Daina Usevičienė mokiniams papasakojo Pasaulio medžio atsiradimo istoriją. Mokiniai patys rinkosi dailės priemones ir technikas savojo Pasaulio medžio interpretacijai. Po dviejų kūrybos valandų buvo paskelbti nugalėtojai. Nors Ema ir Karolina prizinių vietų nelaimėjo, tačiau dailės mokytoja jų kūrybine veikla džiaugėsi ne tik olimpiados metu. Mergaitės noriai dalyvauja įvairiuoje dailės konkursuose.
Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt