„Ką ir kaip (ne)kalbėti mokyklose apie priklausomybes?

2014-11-11 d.

2014-nepriklausomuybes

Vilniaus priklausomybių ligų centras ir Pilietinių iniciatyvų centras lapkričio 6 dieną Utenos švietimo centre suorganizavo  3 valandų diskusiją – seminarą tema „Ką ir kaip (ne)kalbėti mokyklose apie priklausomybes?“.

Ši veikla buvo skirta siekiant informuoti ir šviesti visuomenę psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos srityje. Diskusijos - seminaro  moderatorius buvo Pilietinių iniciatyvų centro direktorius Girvydas Duoblys, o vedė diskusijas Tatjana Rogožkina, Vilniaus priklausomybių ligų centro socialinė darbuotoja ir Gabrielius Liaudanskas – Svaras, G&G Sindikatas. Šiame  seminare buvo kviesti dalyvauti 14 – 18 metų mokiniai. Iš mūsų  mokyklos  dalyvavo 8a klasės mokinės Rugilė Juozelskytė, Vilmantė Jurgita Jazbutytė, Reda Juškevičiūtė, Austėja Laurinavičiūtė. Jaunimo  nuomonės lyderiai  skatina jaunimo žalingų įpročių prevenciją ir sveikos gyvensenos propagavimą mokyklos ir vietos bendruomenėje.

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt