website

Naujienos

Renginys „BŪK DRAUGAS – DUOK RANKĄ“

Spausdinti
2014-11-20 d.

Draugiška klasė, draugiška mokykla – tai kiekvieno vaiko ir jo tėvų svajonė – tai vieta, kur tarp mokinių ir mokytojų vyrauja supratimas, pagarba, kantrybė ir tolerancija. Mūsų mokykla irgi siekia, kad mokymosi aplinka būtų kiek įmanoma palankesnė mokiniui, todėl lapkričio 12 d. vyko renginys „Būk draugas – duok ranką”, kurio tikslas draugiškos, saugios aplinkos kūrimas tarp vaikų ir paauglių. 

 

 

 

Penktokai susirinkę aktų salėje aktyviai diskutavo patyčių prevencijos klausimais, reiškė savo nuomonę mandagumo tema, dalijosi patirtimi, aptarė draugiškumo sąvokos svarbą, išreiškė kūrybiškumą ir fantazijas atlikdami įvairias užduotis.. 

Tikimės, kad renginys leis susimąstyti ir pasirinkti tinkamą kelią, kai susidursime su mokinių neigiamu elgesiu bei patyčiomis. Dalinamės renginio akimirkomis ir linkime Jums būti draugiškais ne tik šią dieną, bet ir visomis ateinančiomis dienomis. 

Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Joomla 3.0 templates
Saturday the 11th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt