Pasveikinimas – tai pagarbos ir draugiškumo išraiška

2014-11-25 d.

Lapkričio 21-oji – Tarptautinė sveikinimosi diena. Pasisveikinimu prasidėjo dar viena mokyklos gyvenimo diena, kuri suteikė  šilumos bei geros nuotaikos. Sutiktą pažįstamą  ar nepažįstamą mokyklos bendruomenės narį  vaikų grupė prieš smurtą „Gerumo kibirkštėlė“ ir socialinė pedagogė sveikino linkėdami viso, kas geriausia. Rankos paspaudimą, šypseną, puikią nuotaiką, lapelius su užduotimis - tokią staigmeną tą rytą „Gerumo kibirkštėlė“ dovanojo visiems, atėjusiems į mokyklą.

Mokiniams buvo iššūkis eiti per mokyklą, sakyti komplimentus sutiktam žmogui, išmėginti sumuštinio apsikabinimą, spausti ranką arba tiesiog šypsotis kitam. Pertraukų metu mokyklos salėje  vyko „Šypsenos konkursas“. Mokiniai padovanoję pačią gražiausią šypseną, galėjo atsigerti nemokamos arbatos. „Gerumo kibirkštėlė“ džiaugiasi, kad mokiniai šioje akcijoje dalyvavo gan aktyviai.  Taip pat tą dieną buvo suorganizuoti įvairūs žaidimais. Tokiomis akimirkomis supranti, jog duoti visada yra geriau nei imti.

Sveikintis ir linkėti mokinius įkvėpė ir tąryt skambėję M. Mikutavičiaus dainos žodžiai:

Pasveikinkite vieni kitus,

Juk tai daryt taip lengva -

Su saule, su pavasariu, bet kuo...

Tegul visi nustemba!

Tad nepamirškime sveikintis ir kuo daugiau šilumos dovanoti kitiems!

Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt