Šiuolaikinė mokykla yra atvira naujovėms

2014-12-09 d.

Mokiniai nori įdomių, aktyvių, smagių, o kartais, tiesiog, kitokių pamokų. Šiandien mes džiaugiamės, kad į mokyklą drąsiai ateina ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai. Mamos ir tėčiai tampa mokytojais arba jų padėjėjais.

Gruodžio 8 d. antrokams pamoką apie Egiptą vedė dvi mamos - Kristina Cibienė ir Kristina Fiodorovienė. Mokiniai Vilandas ir Mija bei jų mamos pasakojo apie Afrikos klimatą, gyvenvietes iįsikūrusias Nilo pakrantėje, Egiptą valdžiusius faraonus, didžiąsias piramides, Raudonąją jūrą bei jos gyvūnus, beduinų gyvenimo būdą, aplinką bei maistą, kurį teko ragauti keliaujat po šalį. Mokinius sudomino Egiptiečių raštas, papiruso struktūra. Visi mokiniai ir mokytoja Diana Kraujalienė gavo dovanų tikro papiruso skirtuką knygai. Jame parašyta visa abėcėlė, tad visi turėjo galimybę užsirašyti savo vardą egiptietiškais simboliais.

Pamoka buvo įdomi ir informatyvi.
Dėkojame abiems Kristinoms, Mijai ir Vilandui ir kviečiame visus tėvelius padėti kurti ugdymo aplinkas palankias mokymuisi, tapti mokytojais ir parodyti savo gebėjimus, pristatyti profesijas ir turimas žinias.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt