Sporto žaidynės „SUGAUKIME KALĖDAS“

2014-12-15 d.

Gruodžio 10 dieną Utenos daugiafunkciniame sporto centre vyko sporto žaidynės „Sugaukime Kalėdas“, kurias organizavo VO „Gelbėkit vaikus“ Utenos padalinys ir Utenos visuomenės sveikatos biuras. Į šį renginį buvo pakviesta ir mūsų mokyklos 8 klasių mokinių komanda.

Atstovauti šį renginį buvo paskirti vaikų grupės prieš smurtą "Gerumo kibirkštėlė" mokiniai: Jurgita Vilmantė Jazbutytė, Rugilė Juozelskytė, Austėja Laurinavičiūtė, Reda Juškevičiūtė, Kotryna Repšytė, Ieva Pakalnytė. "Rapoliečių" komandai teko dalyvauti futbolo varžybose bei linksmosiose estafetėse ir pasistengti įveikti kitų mokyklų mokinių komandas, kurios buvo atvykę iš Vyturių, Krašuonos, Daugailių, Sudeikių, Užpalių, Jaunimo mokyklų. Sporto žaidynėse dalyvavo ir darželinukai, kurie savo miklumu ir drąsa neatsiliko nuo vyresnių klasių mokinių. Džiaugiamės mūsų mokyklos palaikymo komandos entuziazmu ir dėkojame Miglei Leleikaitei, Karolinai Pinkevičiūtei, Gretai Simonavičiūtei, Kotrynai Kislauskaitei, Urtei Mališauskaitei, Kornelijai Fedaravičiūtei. Vaikų nuotaikos viso šio renginio metu buvo linksmos, kadangi vaikai galėjo ir pažiūrėti šokių grupės Kikilis pasirodymų, pasisveikinti bei pažaisti su atvykusiu į renginį Kalėdų seneliu. Mokyklos komanda parodė tikrai gerus savo fizinius sugebėjimus. Mokiniai buvo apdovanoti renginio remėjų dovanėlėmis, o pasibaigus šventei galėjo pasivaišinti kareiviška koše.

Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt