Gerumo Kalėdos vaikams

2015-01-03 d.

„Vidinis žmogaus gerumas – tai saulė“ (V. Hugo)

Gražia tradicija mokykloje tapo artėjant šventėms  pravesti Gerumo akciją  pradinių klasių mokiniams.  Jau gruodžio mėnesio pradžioje mokyklos socialinė pedagogė pakvietė mokyklos mokinius dalintis gerumu, nes tai stiprina mus pačius.

O gruodžio 18 dieną vaikų grupė prieš smurtą „Gerumo kibirkštėlė“ su vadove R. Maniušiene  bei mokinių seimas su vadove D. Usevičiene pradinių klasių mokiniams suorganizavo Gerumo akciją: paruošė spektaklį „Laimingų žmonių miestas“ ir dovanėles. Renginio metu pasėtas gerumo ir grožio grūdas ne vienam suvirpino širdelę, leido suprasti, kaip nedaug tereikia, kad būtų gera ne tik pačiam, bet ir šalia esančiam žmogui. O nepastebimai greitai artėjančios Kalėdos visus skatina atverti savo širdis gerumui, nuoširdumui, atjautai.

Dėkojame visiems mūsų mokyklos bendruomenės nariams, kurie savo darbu bei idėjomis įprasmino šią akciją.

Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt