website

Naujienos

Respublikine tapusi „Adventinė poezijos ir muzikos popietė“

Spausdinti
2015-01-07 d.

Gruodžio 16 d. mokykloje vyko jau tradicinė šventė, tapusi respublikine „Adventinė poezijos ir muzikos popietė". Šventės organizatorė ir vedėja Sigita Černiauskienė su mažaisiais pagalbininkais Aironu ir Akvile pristatinėjo savus ir atvykusius svečius, kurie Advento popietei buvo puikiai pasiruošę. Šiais metais į ją sugužėjo mokiniai ir mokytojai iš Kupiškio, Molėtų, Zarasų rajonų.

 

 

Prie prasmingo šventės laukimo prisidėjo Utenos Rapolo Šaltenio pradinukai, jie deklamavo eiles, vokalinis ansamblis dovanojo nuostabias giesmes, akį džiugino šokių kolektyvas „Erdvė" . O Utenos muzikos mokyklos mokinių atliekami kūriniai virpino visų susirinkusiųjų širdis. Šventėje dalyvavo ir grupė maltiečių iš Zarasų. Jie atsivežė savo rankomis gamintų dovanėlių, kurias prašė perduoti „Carito" globos namų globotiniams.

 

Gražių Kalėdų visiems linkėjo meras Alvydas Katinas, kuris kiekvienais metais stengiasi, kad mokiniai išvyktų puikios nuotaikos ir juos visus aplankytų laukiamas Kalėdų Senelis. Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčios dekanas kunigas Henrikas Kalpokas palinkėjo, kad gerumas netaptų vienadiene prieškalėdine akcija, nes jos reikia kasdien. Sveikinimo žodį tarė ir Kultūros skyriaus specialistė Zita Mackevičienė, Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Zita Sabelkienė.

 

Joomla 3.0 templates
Sunday the 12th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt