Tas paprastas, nepažįstamas, stebuklingas vanduo

2015-01-18 d.

Sausio 16 d. mūsų progimnazijoje svečiavosi Suginčių pagrindinės mokyklos direktorius, chemijos mokytojas Stanislovas Lisauskas su mokinių komanda. Jis vedė edukacinę programą "Tas paprastas, nepažįstamas, stebuklingas vanduo".

Chemijos mokytojas įdomiai papasakojo apie vandens savybes, ragino gerti mūsų, iš vandentiekio tekantį vandenį, rodė įvairius demonstracinius bandymus. Į veiklą aktyviai įsitraukė ir mokiniai. Vaikai nustatinėjo vandens kietumą, gamino įvairius tirpalus, atsakinėjo į gamtamokslinius klausimus. 6-7 klasių mokiniai varžėsi tarpusavyje. Savo žingeidumu, atsakymų tikslumu pranoko šeštokai. Jie buvo apdovanoti prizais - saldainiais.
Mokiniai padėkojo už įdomią programą, tikėdamiesi dar kartą susitikti.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt