Utenos apskrities informacinių technologijų konkursas

2015-03-20 d.

Kovo 19 dieną "Saulės" gimnazijoje vyko IKT konkursas Utenos apskrities mokykloms. Renginyje dalyvavo visos Utenos progimnazijos ir Užpalių gimnazijos komanda bei svečiai iš Anykščių A. Vienuolio progimnazijos, Molėtų rajono Suginčių pagrindinės mokyklos komanda. Komandas sudarė 5-8 klasių mokiniai. Konkurso dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius, šokių grupė „Tandemus“ bei Raminta ir Kristina savo dainomis.

Ką gi veikė išmanieji konkursantai? – sprendė kryžiažodžius ir rebusą, sugalvojo ilgiausią IKT sąvoką, atsakinėjo į įvairius klausimus, spėliojo IKT sąvokas, žaidė kompiuterinius žaidimus. Dvi užduotis pateikė ir atskirus prizus įsteigė A. ir M. Miškinių biblioteka bei „Europe Direct Utena“ informacijos centras. Pauzėse tarp užduočių mokiniai sužinojo IT gyvenimo įdomybių, pažiūrėjo kelis video apie naująsias technologijas.

Visiems dalyviams įteikti  A. ir M. Miškinių bibliotekos bei „Saulės“ gimnazijos prizai.

Mūsų mokyklos komanda, kurią sudarė Evaldas kairys (8a kl.), Deividas Simonavičius (8b kl.), Tilija Kazickaitė (7b kl.), Kazimieras Kaušyla (7b kl.), Austina Tarvydaitė (6a kl.), Dovydas Grigonis (6a kl.), Ugnė Laurinavičiūtė (5a kl.) ir Deinoras Petrauskas (5a kl.) surinko  330 taškų ir užėmė II-ąją vietą. Sveikiname!

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt