Aštuntokė Reda Juškevičiūtė dalinasi savo pačios kurtų papuošalų idėjomis

2015-04-23 d.

Esu aštuntokė Reda. Manau, kad niekuo neišsiskiriu iš kitų bendraamžių. Patinka būti su draugais, tačiau didesnę savo laiko dalį skiriu papuošalų kūrimui. Papuošalų galerija >>> Tai mano hobis. Išbandau įvairias medžiagas: modeliną, medį, odą. Idėjos gimsta spontaniškai. Darbo eigoje pradėtas gaminti papuošalas gali virsti kitokiu nei buvau sugalvojusi. Mėgstu eksperimentuoti. Savo gamybos papuošalus nešioju pati, todėl dailės mokytoja, pamačiusi mano "kitokius" vėrinius, paprašė parodyti, ką aš dar kuriu.Ji labai nustebo, kad šimtus pakabukų, auskarų slepiu keliose skrynelėse. Mokytoja pasiūlė surengti virtualią parodėlę. Joje pamatysite tik dalį mano kurtų papuošalų.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt