Pakalnių skyriuje vyko paskutinė Zipio valandėlė

2015-05-04 d.

Pakalnių skyriaus ikimokyklinėje grupėje buvo įgyvendinama tarptautinė programa „Zipio draugai". Ji skirta 5–7 metų vaikų emocinei savijautai gerinti. Balandžio 28 dieną grupėje vyko paskutinė šios programos valandėlė „Švenčiame kartu".

Programa moko vaikus suvokti savo jausmus ir kalbėti apie juos, įdėmiai išklausyti, susidraugauti ir išsaugoti draugystę, kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams, įveikti vienišumą, atstūmimą, patyčias ar priekabiavimą, spręsti konfliktus, lengviau įveikti kasdienius sunkumus, išgyventi pasikeitimus.
Už ištvermę, kantrybę ir žinias programos dalyviai buvo apdovanoti spalvingais „Zipio draugų" diplomais. Visi dalyviai pasipuošė pačių pasidarytomis karūnomis. Po ceremonijos vaikų laukė jaunesnių grupės draugų sveikinimai ir taip ilgai lauktas „Zipio" tortas.
Nuoširdžiai dėkojame Kristinai Garunkštienei padovanojusiai mums nuostabų, savo gamybos Zipio tortą!

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt