2012 m. Padėkos diena

2012-05-01 d.

Padėkos diena 2012Padėkos tėveliams ir mokytojams koncertas mūsų mokykloje jau turi gilias tradicijas. Kiekvieną pavasarį tėveliai ir mokytojai sukviečiami po dienos darbų atvykti ir pasigrožėti per visus mokslo metus vaikų ruoštais darbais.
Šiemet šio renginio tema buvo „... kai nuotraukos prabyla...". Renginio vedėjos 7a klasės mokinės, rimtuolė Viltė Subačiūtė ir žaismingoji Ugnė Jankauskaitė, lapas po lapo vartė seną nuotraukų albumą pilną įvairių netikėtumų. Nuotraukos atgydavo įvairiausiais vaizdiniais: tai pasigirsdavo sutartinė iš gilios senovės, tai pasirodydavo spalvingais ir minkštais teletabiais, tai prapliupdavo pavasariniu lietumi ar suskambėdavo jazz funky šokio ritmais...

O šiems vaizdams atgyti padėjo mokyklos meno kolektyvai vadovaujami mokytojų E. Pauliukevičiūtės ir J. Laurinavičienės. Dailės mokytojos D. Usevičienės padarytų dekoracijų dėka visi žiūrovai galėjo pasijusti sėdintys gražiame parke. Renginio pabaigoje mokytojos ir mokiniai gražiai atsisveikino su aštuntokais, lankiusiais šokių ir dainavimo būrelius ir palinkėjo geros kloties tolimesniame kelyje. Mokyklos direktorė M. Survilienė padėkojo tėveliams už jų rūpestį ir pagalbą. Renginį užbaigė smagus bendras šokis ir paskutinė šio vakaro nuotrauka.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt