Pakalnių skyriuje vyko saugaus eismo savaitė

2015-05-10 d.

Visą savaitę darželyje vyko saugaus eismo savaitė, svečiavosi policija, greitoji pagalba ir priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Vaikai pasitikrino saugaus eismo žinias, prisiminė pagalbos telefonus, aiškinosi ką reikėtų daryti atsitikus nelaimei. Ypač vaikus pradžiugino atvykę svečiai. Policijos pareigūnas pasakojo apie policijos darbą, atsakinėjo ne tik į vaikų, bet ir į tėvelių užduotus klausimus. Greitosios pagalbos darbuotojai pasakojo apie pirmąją pagalbą ir prietaisus. Drąsiausieji pabandė atsigulti ant neštuvų, patys imitavo pagalbos teikimą. Gaisrininkai vaikams pademonstravo kokiomis kaukėmis ir apranga dirba gaisro metu, kaip pilamas vanduo, papasakojo apie visus vaikams rūpimus prietaisus ir leido išbandyti viską. Vaikai džiaugėsi, kad tai pati geriausia diena.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt