„Super klasės“ finalas

2015-05-18 d.

Nuo vasario 2 dienos mokykloje  vyko „Super klasės“ konkursas. Mokiniai buvo supažindinti su šio konkurso nuostatais ir kiekvieną mėnesį galėjo stebėti savo klasės  vertinimo rezultatus mokyklos stende. Tapti „Super klase“ mokykloje nebuvo taip paprasta. Šių metų vasario, kovo, balandžio mėnesiais kiekviena klasė turėjo galimybę rinkti taškus dalyvaudama renginiuose: „Saugus internetas“, „Šaškių turnyras“, „Savaitė be patyčių“, laikydamiesi elgesio taisyklių, nepraleidinėdami  pamokų, stengdamiesi gerai mokytis ir t.t.

Ilgai laukto „Super klasės“ konkurso finalas  vyko gegužės 14 dieną. Mokykloje buvo suorganizuotas „Protų mūšis“. Jame dalyvavo 5 – 8 klasių komandos. Jos turėjo pademonstruoti išradingumą įvairiose situacijose bei pasitikėjimą vienas kitu, atlikti kūrybines ir logines užduotis. Visos komandos išlaikė nelengvus išbandymus.

Dėkojame visiems už dalyvavimą ir džiaugiamės 5b klasės – Super klasės 2015 m. Rapolo Šaltenio progimnazijoje pergale.  Šiai klasei yra skiriamas pagrindinis prizas – 100 eurų ekskursijai. Sveikiname nugalėtojus. ŠAUNUOLIAI!!!

...Gyvenime reikia kaupti išmintį, mokytis, mokėti tolerantiškai bendrauti, auginti save stipria asmenybe. Tada ir būsi šauniausias.

Konkurso organizatorės Rasa Maniušienė, Jolita Kraujalienė, Jolanta Gasiūnienė

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt