Pasidžiaukim drauge!

2015-06-02 d.

Baigiantis mokslo metams mokyklos bibliotekoje renkama geriausiai skaitanti klasė. Šiemet patys aktyviausi ir nuoširdžiausi buvo pirmokai.

Sveikiname šauniausius pirmos klasės skaitytojus: Enriką Jančytę, Rugilę Kacinauskaitę, Eimantą Šimkūną, Martyną Nalivaiką, Enriką Zolubaitę, Igną Kazicką, Svajūnę Stalnionytę, Saulę Mariją Jakaitytę, Viltę Bulkaitę, Aistę Litinskaitę.

Džiaugiamės antros klasės mokiniais, kurie pasirinko draugystę su knygomis. Tai Dovydas Šimkūnas, Mangirdas Pakalnis, Miglė Tumėnaitė.

Dėkojame knygų bičiuliams iš trečios klasės - Karinai Bondarčiuk, Akvilei Koveraitei, Evelinai Rūtai Stasiūnaitei, Gabrielei Baltaduonytei.

Žmogus, mylintis knygas ir mėgstantis skaityti-laimingas žmogus!

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt