Pasivaikščioti Vaivorykštės spalvų taku

2015-06-02 d.

„Pakelk akis, koks mirksnio grožis,

Žydrynėj mainos Vaivos juosta.

Austa ji iš gėlių spalvų,

Žmonių svajom išpuošta.“

Gegužės 28d. pasivaikščioti  Vaivorykštės spalvų taku į mokyklos salę sukvietė muzikos ir šokio neformalaus ugdymo mokinių pasirodymai.

Renginio vedėjos Tilija Kazickaitė (7b) ir Ugnė Laurinavičiūtė (5a)  žiūrovams pasakojo apie spalvų poveikį ir reikšmę. Šis padėkos tėvams ir mokytojams renginys jau turi gražias tradicijas. Mokytoja E. Pauliukevičiūtė tradiciškai atsisveikino su šokių būrelio „Erdvė“  aštuntokėmis Jurgita Jazbutyte, Evelina Sakovič ir Monika Nargėlaite, kurios šiemet jau palieka mūsų mokyklą. Mokyklos direktorė M. Survilienė padėkojo tėveliams ir mokytojams už jų darbą ir indėlį į mokyklos gyvenimą. Renginio metu savo spalvingais pasirodymais, dainomis ir šokiais žiūrovus džiugino šokių kolektyvas „Erdvė“ (vad. E. Pauliukevičiūtė) ir vokalinis mergaičių ansamblis (vad. J. Laurinavičienė).

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt