Golas 2015

Spausdinti
2015-06-09 d.

sveikatos logo

Mūsų mokyklos 5-6 kl. mokinių komanda gegužės mėn. dalyvavo 11-osiose Lietuvos mokyklų futbolo žaidynėse "Golas 2015". Komandai atstovavo: Donatas Loginovas, Gustas Murmulis, Deimantas Sakalys, Rokas Čepėnas, Dovydas Grigonis, Mantas Zabulis, Saulė Žemaitytė, Domantas Laučius, Gustas Markevičius, Edita Markelytė, Justinas Navikas. Utenos rajono savivaldybėje laimėjome I-ąją vietą, o apskrities finalinėse varžybose,  birželio mėnesį, iškovojome IV-ąją vietą. Edita Markelytė pripažinta geriausia Utenos apskrities finalo komandos žaidėja.

Dėkojame visiems žaidėjams, kurie, atiduodami visas jėgas, pasiaukojančiai žaidė. Birželio 4 d. mūsų mokykloje tęsėme šio puikaus žaidimo tradicijas ir surengėme futbolo varžybas tarp 6a ir 6b klasių komandų. Tik po baudinių serijos 3:2 nugalėtoja tapo 6a kl. komanda. Varžyboms teisėjavo Domanto Laučiaus tėtis.

Joomla 3.0 templates
Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt