Pakalnių skyriuje vyko paskutinis šių mokslo metų renginys

2015-06-24 d.

Nepastebimai praskriejo dar vieni mokslo metai. Visi Pakalnių skyriaus ikimokyklinukai, tėveliai, seneliai ir svečiai susirinko į paskutinį šių mokslo metų renginį „Šeimos šventę", kuriame vaikai surengė padėkos koncertą savo šeimos nariams bei atsisveikinome su būsimais pirmokėliais.

Jiems buvo įteikti mūsų įstaigos pirmieji priešmokyklinio ugdymo baigimo „Diplomėliai", jų sukauptas darbelių kraitelis bei atminimo dovanėlės. Šventės metu skambėjo daug gražių dainų, žodžių ir sveikinimų. Vaikai pasveikino ir įteikė dovanėles savo mamytėms ir tėveliams. Kadangi šio pavasario mados tendencija yra drabužiai marginti vaikų piešiniais, vaikai pasistengė, kad jų tėveliai žengtų koja kojon su mada, o mamos pasipuošė makaronų karoliais išmargintais įvairiais atspalviais.
Tačiau didžioji šventės kulminacija buvo mūsų sugalvota, bet rėmėjų pagalba įgyvendinta staigmena vaikams - pripučiamas batutas.
Didelį ačiū norime pasakyti savo rėmėjams : Laskausko S. IĮ vadovui Sigitui Laskauskui, įmonės UAB "Kurama" vadovui Ramūnui Kučinskui, Utenos rajono savivaldybės tarybos nariui Kęstučiui Udrui suteikusiems materialinę paramą vaikų svajonei įgyvendinti. Juventinai Užkurėnaitei-Jackuniene suteikusiai nuolaidą pripučiamo batuto nuomai.

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt