website

Naujienos

Saugaus eismo diena

Spausdinti
2015-09-02 d.

Kiekvienas žmogus turi žinoti kelių eismo taisykles ir jų laikytis. Dažnai jos atrodo savaime suprantamos suaugusiems, tačiau visai painios mažiesiems eismo dalyviams.  Kaip saugiai pereiti gatvę, kur žaisti, ką reiškia kelio ženklai ir kodėl jų reikia Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos pradinukai aiškinosi padedami savo mokytojų ir policininkų.

Mokytojos diskutavo su mokiniais apie KET reikšmingumą, mokiniai pasakojo vasarą patirtus įspūdžius ir nutikimus, matytus keliuose ir gatvėse, aptarė kaip galima išvengti eismo nelaimių. Į svečius atvykę Prevencijos poskyrio nepilnamečių reikalų pareigūnų grupės vyresnysis specialistas Lygaudas Sinica ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus prevencijos poskyrio apylinkės inspektorių veiklos grupės tyrėja Daiva Maselskienė priminė mokiniams ne tik saugaus elgesio gatvėje taisykles, tačiau ir kaip elgtis likus vienam namuose, kaip išsikviesti pagalbą, kodėl visada reikia būti budriems. Mokinius nudžiugino visų mokinių draugas Amsis, kuris patarimus dalijo ne tik iš televizijos ekrano, o gyvai mokė ir patarė kaip savo teorines žinias pritaikyti praktikoje. Pradinukai apsirengę šviesą atspindinčiomis liemenėmis mokėsi vaikščioti kolona, teisingai pereiti gatvę ir šviesoforo reguliuojamą sankryžą.

Joomla 3.0 templates
Monday the 25th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt