Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos mokinių idėja įgyvendinta - įkurtas Utenos Interact klubas

2015-10-07 d.

Aktyviausi Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos mokiniai ieško būdų, kaip save realizuoti. Dalyvauja Mokinių seimo veikloje mokykloje, Utenos LMS bei  savanoriauja įvairiose visuomeninėse organizacijose. 7a klasės mokinė Eglė Babelytė pasiūlė įkurti Utenos Interact klubą. Mergaitė surado bendraminčių ne tik savoje mokykloje. Į pirmąjį susirinkimą atvyko mokiniai iš Utenos Aukštakalnio progimnazijos bei Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos.

Steigiamajame susirinkime dalyvavo verslininkai Utenos Rotary klubo nariai Vytautas Babelis ir Arūnas Lubys. Rotary klubo prezidentas Vytautas Babelis papasakojo apie klubo  veiklą. Pristatė, kaip klubiečiai  bendradarbiauja su jaunimu. Interact yra kuriantis vertę klubas, skirtas jauniems žmonėms. Remiamas Rotary klubų, Interact klubas suteikia galimybę dalyvauti linksmuose, prasminguose projektuose ir tobulinti lyderio savybes. Interact klubai yra Rotary “šeimos” dalis, skirti jaunimui nuo 12 iki 18 metų. Jaunimas skatinamas kurti ir prisidėti prie įvairių Rotary klubų projektų. Lietuvoje veiklą vykdo penkiolika Interact klubų.

Aptarę Interact klubo tikslus: tobulinti lyderio savybes ir asmeninę vertybių sistemą, būti rūpestingu ir padėti kitiems, suprasti atsakomybės vertę ir sunkų darbą, dvylikos mokinių grupė iš skirtingų mokyklų įkūrė Utenos Interact klubą. Jo prezidente vieneriems metams išrinkta Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos mokinė Eglė Babelytė.

Mokinių seimas

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt