PAŽINKIME VIENI KITUS

2015-10-07 d.

Rugsėjo mėnesį mūsų mokyklos 1 – 5 klasių mokiniai dalyvavo išvykose į Sudeikius. Dauguma  šių klasių mokinių yra naujokai, mažai pažįstantys vienas kitą, todėl buvo suorganizuotos šios išvykos. Jų metu siekėme geriau pažinti vieni kitus, labiau suprasti vaikų poreikius, ugdyti jų pasitikėjimą, užmegzti glaudesnius bendradarbiavimo ryšius bei skatinti bendruomeniškumo jausmą. Išvykos metu mokiniai, mokytojai, socialinė pedagogė ir tėveliai turėjo galimybę pusdienį pabūti kartu gamtoje, prie gražaus Alaušo ežero ir užsiimti kultūrine, kūrybine, sportine bei sveikatingumo veikla. Džiaugiamės, kad į veiklų organizavimą įsitraukė ir tėveliai, kurie kartu su vaikais žaidė, kūrė bei atlikinėjo užduotis.

Aptardami praleistą kartu laiką dalyviai pasidžiaugė įgyta patirtimi, maloniu tarpusavio bendravimu, liko patenkinti įdomia ir neįprasta veikla ir numatė tolimesnes veiklas klasėse, kurios suteiks dar daugiau galimybių vaikams bendrauti, bendradarbiauti, turiningai leisti laiką.

Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt