Dalinamas gėris auga

2015-10-07 d.

Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijoje jau ketvirti metai veikia vaikų grupė prieš smurtą „Gerumo kibirkštėlė", kurios tikslas yra mažinti patyčių ir kitokio asocialaus elgesio apraiškas mokykloje. Prasidėjus mokslo metams grupės nariai organizavo veiklas, kurios buvo daromos nuoširdžiai ir be asmeninės naudos lūkesčių: bendravo su pradinių klasių mokiniais, pristatė savo veiklas kitų klasių mokiniams bei kvietė naujus mokinius prisijungti prie grupės veiklos, stengėsi padėti tiems, kam reikalinga pagalba bei žaidė per pertraukas šaškėmis su pradinių klasių mokiniais ir buvo išvykę į baulingo klubą „Abu". Už šią pramogą dėkojame VO „Gelbėkit vaikus" Utenos struktūrinio padalinio pirmininkei Daivai Beikuvienei.

Kai kantriai padedame tiems, kam gal ir sunku padėti, kai užjaučiame sunkią akimirką, kai esame geri: draugiški, rūpestingi, supratingi – mes įkvepiame geriems darbams ir kitus. Taip mes sėjame gerumo sėklas, kurios vieną dieną tikrai išaugs ir sužydės gražiausiais žiedais. Niekas kitas to už mus nepadarys, kiekvienas tai turi pradėti daryti pats – tuomet dalinamas gėris augs .
Ar sutinkate?

Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt