PASAULINĖS „KOŠĖS DIENOS“ PAMINĖJIMAS

2015-10-12 d.

Siekdama skatinti sveikos mitybos įpročius tarp Lietuvos vaikų ir akcentuoti košės pusryčių naudą mityboje, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, bendradarbiaudama su viena didžiausių Lietuvos grūdų perdirbimo bendrovių UAB „Malsena Plius", organizavo akciją paminėti pasaulinę „Košės dieną", kuri oficialiai būna spalio 10 d.

Mūsų mokykla „Pasaulinę košės dieną" paminėjo 2015 m. spalio 9 d. Šios edukacinės akcijos metu, pradinių klasių moksleiviams buvo organizuojami nemokami košės pusryčiai, aiškinama apie sveikų pusryčių ir grūdinių produktų naudą organizmui.
Džiaugiamės, kad šią dieną mokytojai mokė jaunąją kartą kaip maitintis sveikai, skatino mokinius rinktis sveikus užkandžius vietoje saldumynų ir palaikė, bei patys kūrė idėjas, kaip rytus mokykloje paversti smagiais, nes jiems rūpi mūsų vaikai ir jų ateitis.

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt