website

Naujienos

2 – ASIS SOLIDARUMO BĖGIMAS MŪSŲ MOKYKLOJE

Spausdinti
2015-10-19 d.

Solidarumo bėgimas – tai antrus metus Lietuvoje vykstantis renginys, inicijuotas organizacijos „Gelbėkit vaikus" ir palaikomas LR švietimo ir mokslo ministerijos.


Solidarumo bėgimo Lietuvos mokyklose tikslai:
• Ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą;
• Padėti Lietuvos ir Zambijos vaikams.
Mūsų mokykla prisijungė prie VO „Gelbėkit vaikus" organizuojamo renginio ir spalio 14 dieną dalyvavome Solidarumo bėgime (žygyje). Šiais metais Solidarumo bėgimo metu surinkta parama bus skirta vaikų, lankančių „Gelbėkit vaikus" dienos centrus, psichologinei pagalbai organizuoti. Vaikams bus padedama įveikti liūdesį, nerimą, žemą savivertę, ugdyti bendravimo ir kitus socialinius įgūdžius, atrasti vidines stiprybes ir pasitikėjimą savimi bei Zambijos skurstančių vaikų iki 5 – erių metų amžiaus mirtingumui sumažinti.
Dėkojame visiems dalyvavusiems Solidarumo bėgime ir prisijungusiems prie kilnių tikslų įgyvendinimo!

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Joomla 3.0 templates
Monday the 6th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt